Mans mīļākais radio ir radio Skonto

By | August 1, 2019

Vai esat kādreiz klausījušies radio Skonto? Ja, jā, tad noteikti būsiet pamanījuši, ka katru gadu tiek organizēts konkurss, kura laikā kāds laimīgais tiek pie jauna auto.

Man kā klausītājam galvenais jautājums ir – vai šis ir godīgs konkurss, vai arī pie balvas tiek radio vadībai pietuvinātas personas? Atgādināsim, ka lai saņemtu galveno balvu ir jāuzvar divas reizes. Pirmkārt, brīdī, kad zvana nezināms numurs ir jāpaceļ telefons un jāpasaka skaļi – Mans mīļākais radio ir radio Skonto. Absolūti lielākajai daļai tas izraisa tikai mulsuma brīžus, jo zvanītājs ir kāds cits. Dažiem laimīgajiem turpretim paveicas un tik tiešām zvana no radiostacijas.

Līdzšinējā pieredze liecina, ka galveno balvu – jaunu auto iegūst nevienam nezināmi cilvēki – tādi kā Tu. Tas liek domāt, ka konkurss ir godīgs un automašīna netiek piešķirta balvā izredzētajiem vai radiem. Ja tas notiktu, nopietni ciestu Skonto radio reputācija un to viņi diez vai vēlas.

Jāatgādina, ka šobrīd Skonto ir Latvijā populārākā komerciālā radiostacija, atpaliekot tikai no LR1 un LR2. Galarezultātā tas nodrošina, ka gada laikā viņu apgrozījums pārsniedz 1 miljonu eiro un arī peļņa ir pietiekami liela, lai turpinātu strādāt arī nākotnē un vēl paplašinātos.

Tiem, kas dod priekšroku klausīties radio internetā, tagad ir iespēja dzirdēt radio Skonto online režīmā – https://www.fano.lv/visi-radio/latvijas-radio-stacijas/radio-skonto/ Šajā eradio portālā Fano ir dzirdamas visas Latvijas radiostacijas vienā vietā, taču Skonto nemainīgi ir viena no klausītākajām radiostacijām arī interneta vidē.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.